MİLLİ SAVUNMA BAKANI AKAR'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, Millî Savunma Üniversitesi Kara Harp Okulu'nun yeni eğitim-öğretim yılı açılış törenine katıldı. Bakan Akar burada gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Akar, 'Bu yeni bir şey değil. Ermenistan her zaman son derece saldırgan d

MİLLİ SAVUNMA BAKANI AKAR'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, Millî Savunma Üniversitesi Kara Harp Okulu'nun yeni eğitim-öğretim yılı açılış törenine katılarak burada gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Akar'ın beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kuvvet Komutanları, Bakan Yardımcısı Yunus Emre Karaosmanoğlu ve Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim de yer aldı.

BAKAN AKAR MEMNUNİYETİNİ DİLE GETİRDİ

Törende konuşan Bakan Akar, ilim ve irfan yuvası Kara Harp Okulunda Harbiyelilerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek sözlerine başladı. Başarılarla dolu bir eğitim-öğretim yılı temennisinde bulunan Bakan Akar, bölge olarak hassas bir dönemden geçildiğini, siyasi kriz, çatışma, terörizm ve mülteci akınları gibi nedenlerle küresel güvenlik ve istikrarın ciddi risk altında olduğunu belirtti.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2020, 18:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul