NETFLİX'TEN BİR AHLAKSIZLIK DAHA! ÇOCUK İSTİSMARINDA SINIR TANIMIYORLAR 11 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞU

Skandallarına her gün yeni bir tanesini ekleyen Netflix çocuk istismarında sınır tanımıyor. Netflix'in yeni yayına giren Cuties adlı içerik çocuk istismarı yapıldığını apaçık gözler önüne serdi. Türkiye'den ve tüm dünyadan tepkiler neden olan pedofili içeriği Cuties yay

NETFLİX'TEN BİR AHLAKSIZLIK DAHA! ÇOCUK İSTİSMARINDA SINIR TANIMIYORLAR 11 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞU

Online film platformu Netflix, politik ve algıları yöneten içerikleriyle her zaman eleştiriliyor. Kimi zaman Türkiye düşmanlığının yapıldığı platformda kimi zaman İslam dini hedef alıyor. Gün geliyor dünya toplumun ahlaki değerleriyle oynanan içerikler yapılıyor.

NETFLİX ÇOCUK İSTİSMARINDAN VAZGEÇMİYOR

Son günlerde LGBT ve çocuk istismarı içeren içerikler yüzünden eleştirilmekten bir türlü vazgeçemeyen Netflix, rezil içeriklerine bir yenisini daha ekledi.

FİLM HALA YAYINDA

Netflix Cuties için özür diledi, afişi düzeltti ama filmi yayınlamaya devam ediyor. Netflix'in yeni içeriği Cuties adlı komedi filmi apaçık çocuk istismarı yaptığı için bir kez daha tepki topladı. Tüm dünyadan tepki alan filmin Netflix'ten kaldırılması için imza kampanyası başlatıldı. Yaşanan gelişmeler sonrası ise Netflix, çocukları cinsel obje haline getiren afiş için özür diledi. Fakat filmin yayınını durdurmadı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul