ÖKSÜRDÜĞÜ FARK EDİLEN PUTİN'DEN MESAJ: HER ŞEY YOLUNDA

Rusya Devlet Başkanı Putin, bugün düzenlenen toplantıda birkaç kez öksürdü. Bu durumun fark edilmesinin ardından Federasyon Konseyi Başkanı Valentina Matviyenko sebebini sordu. Putin, Güvenlik Konseyi Toplantısı'nda 'Her şey yolunda' diyerek öksürüğünün Sibirya gezisinden ka

ÖKSÜRDÜĞÜ FARK EDİLEN PUTİN'DEN MESAJ: HER ŞEY YOLUNDA

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, tarım ve sanayi sektörleri konulu online toplantıya katıldı. 1 saati aşan toplantının sonlarına doğru Krasnodar bölgesindeki tarımsal durum değerlendirildiği sırada Putin birkaç kez öksürdü.

"SAĞLIĞINIZ İÇİN ENDİŞELENİYORUZ"

Rus lider daha sonra Rusya Güvenlik Konseyi'nin daimi üyeleriyle video konferans yoluyla bir araya geldi. Toplantının başında Federasyon Konseyi Başkanı Valentina Matviyenko, Putin'in önceki toplantıda öksürdüğünü fark ettiklerini söyleyerek, "Toplantıda öksürdünüz. Hepimiz endişelendik. Bu hafta uluslararası kadın forumumuz var. Sizi görmek için sabırsızlanıyoruz. Sağlığınız için endişeleniyoruz" dedi.

"MERAK ETME, HER ŞEY YOLUNDA"

Putin ise verdiği cevapta geçtiğimiz hafta Sibirya'daki gezisini işaret ederek, "Valentina İvanovna merak etme, her şey yolunda. Sadece Covid-19 için değil, tüm durumlara karşı tahliller yapılıyor. Hava serindi ve çok hareket ettim. Kötü bir durum yok" dedi. Putin ayrıca Rus halkına aşı çağrısı yapmayı da ihmal etmedi.

KENDİSİNİ İZOLE ETMİŞTİ

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 14 Eylül'de Kremlin Sarayı'nda görev yapan yakın çalışma arkadaşlarının bazılarında korona virüs tespit edilmesi üzerine kendisini yaklaşık 2 hafta izole etmişti.

Öksürdüğü fark edilen Putin'den mesaj: Her şey yolunda Öksürdüğü fark edilen Putin'den mesaj: Her şey yolunda

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2021, 03:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1