SEVGİSİYLE CİNSEL İLİŞKİYE GİRERKEN YAKALANAN GENÇ, DEHŞET SAÇTI

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde 16 yaşındaki sevgilisiyle cinsel ilişkiye girdiği esnada sevgilisinin anne ve babası tarafından basılan 19 yaşındaki genç, dehşet saçtı. Mauricio Johnson sevgilisini ve onun anne babasını öldürdü.

SEVGİSİYLE CİNSEL İLİŞKİYE GİRERKEN YAKALANAN GENÇ, DEHŞET SAÇTI

Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletindeki Humboldt County'de bulunan bir evde gençler tarafından parti düzenlendi. Partiye ev sahipliğini 16 yaşındaki Shelly Autumn May Moon ve sevgilisi Mauricio Johnson yapıyordu. İkili, partinin ilerleyen saatlerinde yatak odasına giderek cinsel ilişkiye girmeye başladı.

KIZIN AİLESİ EVE GELDİ

Ancak dakikalar sonra 3 kişiyi hayattan koparacak bir olay yaşandı. Mauricio Johnson ve kız arkadaşı yatak odasında ilişkiye girdiği sırada genç kızın anne ve babası odaya daldı. Panikleyen Mauricio Johnson, önce sevgilisinin babasını, ardından annesini, sonrasında görgü tanığı kalmasın diye de sevgilisini öldürdükten sonra evden kaçtı.

150 YIL HAPSİ İSTENİYOR

Polis ekipleri, ihbar üzerine eve geldikten sonra olay yerinde yaptığı çalışmayla Mauricio Johnson isimli gencin peşine düştü ve genç çok geçmeden yakaladı. Humboldt İlçe Bölge Savcısı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında hakkında iddianame hazırlanan genç, 3 kişiyi öldürme suçundan 150 yıl hapis cezası istemi ile yargılanacak.

Kızlarını cinsel ilişkiye girerken basan anne ve baba, kurşunlanarak öldürüldüMauricio JohnsonKızlarını cinsel ilişkiye girerken basan anne ve baba, kurşunlanarak öldürüldüShelly Autumn May MoonKızlarını cinsel ilişkiye girerken basan anne ve baba, kurşunlanarak öldürüldüGenç kızın annesi Sevgisiyle cinsel ilişkiye girerken yakalanan genç, dehşet saçtı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2021, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1