ŞEYTAN LAKAPLI ROLF BUCHHOLZ 481 PİERCİNG'İN ÖZEL HAYATINA ETKİSİNİ ANLATTI: HİÇ SORUN OLMUYOR

Vücudundaki toplam 481 piercing ile dünya rekorunu elinde tutan Rolf Buchholz, cinsel organında bulunan 278 piercing'e ilişkin konuştu. Cinsel hayatının piercing'lerden dolayı etkilenmediğini söyleyen adam, 'Sorun olsaydı çoktan onlardan kurtulurdum' dedi.

ŞEYTAN LAKAPLI ROLF BUCHHOLZ 481 PİERCİNG'İN ÖZEL HAYATINA ETKİSİNİ ANLATTI: HİÇ SORUN OLMUYOR

Guinness Rekorlar Kitabı'na 'bir insan vücudunda en fazla piercing'e sahip olma' rekoruyla giren 62 yaşındaki Alman Rolf Buchholz, toplam 481 piercing taşıyor. Piercing'lerinin 278'i cinsel organında bulunan Buchholz, merak edilen sorulara açıklık getirerek piercing'lerin özel hayatını nasıl etkilediğini anlattı.

''SORUN OLSAYDI KURTULURDUM''

Daily Star gazetesine konuşan Buchholz, piercinglerinin seks hayatında hiçbir sorun yaratmadığını söyledi. "Bir sorun yaratsaydı, çok uzun zaman önce piercing'lerimden kurtulurdum" diyen Buchholz, karşılaştığı en büyük sorunun havayoluyla seyahat etmek olduğunu dile getirdi.

Havalimanlarındaki metal dedektörlerden geçmek için çok uzun zaman harcamak zorunda kalan Buchholz, sıradışı görünümü nedeniyle Birleşik Arap Emirlikleri'ne girişinin dahi engellendiğini kaydetti.

Şeytan lakaplı Rolf Buchholz 481 piercing'in özel hayatına etkisini anlattı: Hiç sorun olmuyor

VÜCUDUNUN YÜZDE 90'I DÖVME KAPLI

Guinness kayıtlarına göre Buchholz aynı zamanda 35 implanta sahip. Vücuduna yerleştirilen söz konusu implantlar arasında iki boynuz ve parmak uçlarındaki manyetik metaller de yer alıyor. 40 yaşından bu yana sıra dışı görüntüsünü oluşturmak için çalışan Buchholz'un vücudunun yüzde 90'ı da dövmelerle kaplı.

Şeytan lakaplı Rolf Buchholz 481 piercing'in özel hayatına etkisini anlattı: Hiç sorun olmuyor

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2021, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1