SON DAKİKA HABERİ: ERMENİSTAN NEDEN SİVİLLERİ HEDEF ALIYOR? ERMENİSTAN'IN ALÇAK PLANI DEŞİFRE O

Azerbaycan Başkonsolosu Narmina Mustafayeva, Ermenistan'ın alçak saldırınarına ilişkin A haber'de önemli açıklamalarda bulundu. Ermenistan'ın Gence'ye yönelik alçak saldırılarını değerlendiren Mustafayeva kritik açıklamalarda bulundu. Mustafayeva, Azerbaycan-Ermenistan cephe

SON DAKİKA HABERİ: ERMENİSTAN NEDEN SİVİLLERİ HEDEF ALIYOR? ERMENİSTAN'IN ALÇAK PLANI DEŞİFRE O

Azerbaycan Başkonsolosu Nermina Mustafayeva, Ermenistan'ın alçak saldırınarına ilişkin A haber'de önemli açıklamalarda bulunuyor.

Mustafayave yaptığı açıklamalarında; Rusya'nın vasıtasıyla, Ermenistan ve Azerbaycan'ın Dışişleri Bakanları Moskova'da bir araya geldiğini ve geçici insani ateşkes için anlaşıldığını ifade etti. Ermenistan tarafının ateşkesin üzerinden yarım gün bile geçmeden sivillere yönelik saldırılarına yeniden başladığını ifade etti. "Ermenistan tarafı her zaman olduğu gibi terörist ve yalancı tarafını bir kez daha gösterdi" diyen Mustafayeva," Onlardan geri yeni aldığımız bizim topraklarımıza yeniden saldırıldı" dedi. Bu barışın cephe hattında cesetlerin toplanması amacıyla yapıldığını ancak bu amaçla cephe hattında bulunana araçları bile hedef aldılar. En dehşet verici olanı ise gece saatlerinde Gence'nin amaçlı şekilde vurulması. Çok dağıtıcı güce sahip bir roketle saldırı gerçekleştirildiğini ifade eden Mustafayeva "9 kişinin şehit olduğu 39 kişinin yaralandığı saldırının çok sayıda can kaybının yaşanması hedeflenmiş" ifadelerini kullandı.

Son dakika: Azerbaycan'ın İstanbul Başkonsolosu Mustafayeva'dan canlı yayında önemli açıklamalar | Video

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2020, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul