SON DAKİKA: İNSANLAR KORONA VİRÜS NEDENİYLE SAĞLIK GÖREVLİLERİNİ ÖLDÜRÜYOR! YUNNAN EYALETİNDE…

Corona virüsü ile ilgili son dakika haberleri peş peşe gelirken, Çin’de yaşanan dehşet verici olayların da sayısı artıyor. Koronavirüs, Çin anakarasında yaşamı neredeyse durdurmuş durumda. Restoranlar masada hizmet vermiyor, sadece evlere sipariş gönderiyor. Sipariş teslim alı

SON DAKİKA: İNSANLAR KORONA VİRÜS NEDENİYLE SAĞLIK GÖREVLİLERİNİ ÖLDÜRÜYOR! YUNNAN EYALETİNDE…

Koronavirüs tehdidi dünya çapında yayılmaya devam ediyor. Uzun süredir on milyonlarca insanın karantinada tutulduğu Çin'de de her gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Bugün ise Çin'den kan donduran bir haber geldi. Çinli bir adam, koronavirüs kontrol noktasında iki yetkiliyi öldürdüğü için idama mahkum edildi. Cinayetin detaylarını paylaşan polis yetkilileri, durumun ne kadar korkunç boyutlara ulaştığını gözler önüne serdi.

TRAFİK KORONAVİRÜS NEDENİYLE KONTROLLÜ AKIYORDU

Yunnan eyalet hükümetinin yaptığı açıklamaya göre, Çinli bir şahıs Yunnan eyaletindeki bir koronavirüs trafik kontrol noktasında iki sağlık görevlisini öldürdüğü için ölüm cezasına çarptırıldı.

Katil, kontrol noktasına küçük bir minibüsle geldi ve personel tarafından talimatları takip etmeyi reddetti. Minibüsten başka bir yolcu indi ve kontrol noktasındaki personelden gelen uyarılara rağmen yoldaki içi su dolu plastik bariyerleri kaldırmaya çalıştı.
Sonrasında ise dehşet verici olay yaşandı…

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2020, 22:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı