SÜS SANDIĞI TİMSAHLA FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İSTEYEN ADAMIN KOLU PARAMPARÇA OLDU

Filipinler'deki bir eğlence parkında gezdiği esnada gördüğü timsahı maket sanan Nehemias Chipada isimli adam, timsahın yanına yaklaşarak selfie çekmek istedi. Fakat bir anda hareketlenen timsah, adamın kolunu paramparça yaptı.

SÜS SANDIĞI TİMSAHLA FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK İSTEYEN ADAMIN KOLU PARAMPARÇA OLDU

Filipinler'deki bir eğlence parkında korku dolu anlar yaşandı. Nehemias Chipada isimli adam, parkta gezdiği sırada bir timsah gördü ve maket olduğunu sanarak timsahla fotoğraf çektirmeye gitti. Ancak gerçek olan timsah, bir anda saldırdığı adamın kolunu kopardı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Olayın ardından hızla hastaneye kaldırılan Chipada isimli adam ameliyata alındı ve kolu dikildi. Babasının yaralanmasıyla ilgili konuşan Mercy Joy Chipada isimli kız, "Orada bizi uyarıcı nitelikte hiçbir yazı yoktu. Bu nedenle babam timsahı maket sandı. Eğer uyarı olsaydı yanına gitmezdi" dedi.

O ANLARI ANLATTILAR

Nehemias Chipada'nın parkta uğradığı saldırıya tanık olanlar da o anları anlattı. Tanıklardan Rogelio Pamisa Antiga, "Bir anda çığlık sesleri duyduk ve bölgeye koştuk. Talihsiz adam yerde acı içerisinde kıvranıyordu" ifadelerini kullandı.

Tema parkında süs sandığı timsahla selfie yapan adamın kolu paramparça olduTema parkında süs sandığı timsahla selfie yapan adamın kolu paramparça oldu Süs sandığı timsahla fotoğraf çektirmek isteyen adamın kolu paramparça oldu

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2021, 12:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1