TEK ISIRIĞI 20 İNSANI ÖLDÜRECEK GÜÇTE! İŞTE DÜNYANIN EN ZEHİRLİ VE ÖLÜMCÜL YILANI

Tek ısırığıyla 20 insanı birden öldürecek zehre sahip olan kobra, Hindistan'da bir tenekenin içerisinde görüntülendi. Olay yerine çağrılan itfaiye ekipleri, hayat risk altında yılanın kafasını tenekeden çıkarmayı başardı.

TEK ISIRIĞI 20 İNSANI ÖLDÜRECEK GÜÇTE! İŞTE DÜNYANIN EN ZEHİRLİ VE ÖLÜMCÜL YILANI

Hindistan'da yer alan Odisha'nın Puri bölgesindeki Madhipur köyünde yaşayanlar, sabah saatlerinde çöp konteynerine gittiklerinde büyük bir korku yaşadı. Çünkü, çöpteki bira kutusunun içerisinde kafası sıkışan bir kobra vardı. Kobranın ölümcül etkisini bilen köy sakinleri hemen itfaiye ekiplerini aradı.

HAYVANI BÜYÜK KORKU İÇİNDE ÇIKARDILAR

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, büyük bir titizlik ve endişe içerisinde zehirli kobrayı, sıkıştığı bira şişesinden çıkarmaya çalıştı. Ekipler, sokulmaları durumunda ölüm ve zehirli solunum yetmezliği yaşayacaklarını bildiklerinden çok dikkat ederek yılanın kafasını bira kutusundan çıkardı.

TEK ISIRIĞIYLA 20 KİŞİYİ ÖLDÜREBİLİYOR

Kobraların zehir gücü, duyanları bile korku içerisinde bırakıyor. Ölümcül yılanlar arasında bilinen kobralardan bazılarının tek ısırıkla 20insanı öldürecek güçte zehir bıraktığı biliniyor. Kobralar ayrıca zehirli solunum yetmezliklerine de neden olabiliyor.

Tek ısırığı 20 insanı öldürecek güçte! İşte dünyanın en zehirli ve ölümcül yılanıTek ısırığı 20 insanı öldürecek güçte! İşte dünyanın en zehirli ve ölümcül yılanı Tek ısırığı 20 insanı öldürecek güçte! İşte dünyanın en zehirli ve ölümcül yılanı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2021, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1