TELEVİZYONDA AĞIZLARI AÇIK BIRAKAN İTİRAF: BİR GECEDE 18 ERKEKLE İLİŞKİYE GİRDİM, KOCAM İZLEDİ

Avustralya'nın Sidney ilçesindeki bir televizyon programında ağızları açık bırakan itiraflarda bulunuldu. Louise isimli kadın, bir gecede 18 erkek ile yattığını ve kocasının kendisini izlediğini söyledi. Bu sırada stüdyodakiler de büyük şaşkınlık yaşadı.

TELEVİZYONDA AĞIZLARI AÇIK BIRAKAN İTİRAF: BİR GECEDE 18 ERKEKLE İLİŞKİYE GİRDİM, KOCAM İZLEDİ

Avustralya'nın Sidney ilçesindeki bir televizyon programına katılan çiftin anlattıkları en çok konuşulan konular arasına girdi. 30 yaşındaki Louise isimli kadın, kocasıyla aralarındaki ilişkiye dair detaylar verdi. Louise, eşiyle açık bir ilişki yaşadığını ve kendisinin başka erkeklerle ilişkiye girdiğini söyledi.

"BİR GECEDE 18 ERKEKLE YATTIM"

Louise, "Bir gecede 18 erkekle yattım. Eşim de bu sırada yanımızdaydı. Evet insanlara farklı gelebilir ancak bizim ilişkimizi diri tutmak açısından önemli. Eşim bu durumdan kötü etkilenmiyor. Bunu gelecekte de yapabiliriz" dedi.

"İKİMİZ İÇİN SORUN TEŞKİL ETMİYOR"

Açıklamalarına devam eden Louise, "Ben erkeklerle ilişki yaşadığım sırada kocam da beni izliyordu. Bu durumdan dolayı mutlu gözüküyordu. Açıkçası ikimiz için sorun teşkil etmeyen bir durum, diğer insanlar için de olmamalı" ifadelerini kullandı.

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2021, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1