TÜYLER ÜRPERTEN OLAY! HAMİLE KADININ BEBEĞİNİ RAHMİNDEN MAKET BIÇAĞIYLA ÇALDI

Brezilya'nın Santa Catarina eyaletinde geçtiğimiz yıl meydana gelen olay, duyanların tüylerini diken diken etti. Rozalba Maria Grime, hamile bir kadını öldürdükten sonra rahminden bebeğini çaldığı gerekçesiyle 57 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

TÜYLER ÜRPERTEN OLAY! HAMİLE KADININ BEBEĞİNİ RAHMİNDEN MAKET BIÇAĞIYLA ÇALDI

Brezilya'nın Santa Catarina eyaletindeki Tijucas kasabasında geçtiğimiz yıl 27 Ağustos'ta meydana gelen korkunç olayın mahkemesi görüldü. Buna göre Rozalba Maria Grime isimli kadın, geçtiğimiz yıl kafasına tuğla ile vurarak öldürdüğü hamile Flavia Godinho Mafra isimli kadının karnını açarak bebeğini çaldı. İkilinin birbirini daha önceden tanıdığı belirtiliyor ancak kadının bebeği neden çaldığı henüz aydınlatılamadı.

-Tüyler ürperten olay! Hamile kadının bebeğini rahminden maket bıçağıyla çaldı

KOCASINDAN ŞÜPHELENİLDİ

Polis ekipleri, olayın meydana geldiği ilk günlerde hamile kadının kocasından şüphelendi ancak kocasının olayla ilişkili olduğuna ilişkin bir delil bulunamadı.

-Tüyler ürperten olay! Hamile kadının bebeğini rahminden maket bıçağıyla çaldıRozalba Maria Grime

BEBEĞİ HASTANEYE GÖTÜRMÜŞ

Kahreden olayın detayları da önceki günlerde ortaya çıktı. Rozalba Maria Grime isimli kadın, bebeği anne karnından aldıktan sonra hastaneye gitti ve yolda doğum yaptığını söyledi. Ancak doktorlar bu durumu şüpheli buldu ve polis devreye girdi.

57 YIL HAPİS CEZASI

Kadının öldüğünün ortaya çıkmasının ardından bebeği hastaneye götüren Rozalba Maria Grime tutuklanarak cezaevine gönderildi. Kadının yargılandığı dava da önümüzdeki günlerde görüldü. Mahkeme heyeti, suçlu bulduğu kadını 57 yıl hapis cezasına çarptırdı.

-Tüyler ürperten olay! Hamile kadının bebeğini rahminden maket bıçağıyla çaldıTalihsiz kadın, başına tuğla ile vurularak öldürüldü Tüyler ürperten olay! Hamile kadının bebeğini rahminden maket bıçağıyla çaldı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2021, 18:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1