UÇUŞ SIRASINDA TAŞKINLIK YAPAN TRUMP DESTEKÇİLERİNE PİLOTTAN ISSIZ BİR YERE BIRAKMA TEHDİDİ

ABD'de başşehir Washington DC'den Phoenix'e revan American Airlines'ın uçuşu sırasında Amerika Başkanı Donald Trump'ın destekçilerinin taşkınlık çıkarması kararı pilot Trump destekçilerini uçağı adsız sansız bir yere düşürmek ve hepsini çevrili bırakmakla gözdağı

UÇUŞ SIRASINDA TAŞKINLIK YAPAN TRUMP DESTEKÇİLERİNE PİLOTTAN ISSIZ BİR YERE BIRAKMA TEHDİDİ

ABD'de Başkanı Donald Trump'ın destekçilerinin taşkınlıkları bitmeme ediyor. Başkent Washington DC'den Phoenix'e revan American Airlines'ın uçuşu sırasında Trump destekçilerinin taşkınlık çıkarması kararı pilot destekçileri uçağı adsız sansız bir yere dökmek ve hepsini kuşatılmış bırakmakla yıldırma etti.

Uçuşun gene itibaren Trump taraftarı bulunan yolcular, "ABD" ve "Trump düşüncesince savaş" çarpıcı sözleri attı. Uçuştan bir videoteyp gösteren Trump taraftarı Mindy Robinson, ise uçağı "vatanseverlerle dolu" yerine nitelendirdi.

Pilot uçaktaki taşkınlığın bitmeme etmesi ilişkin icra ettiği anonsta, “Size olabileceği söyleyeyim. Phoenix'e hâlâ dört buçuk saatlik bir uçuşumuz var. Bu uçağı Kansas'ın ortasına indirir ve hepinizi bırakırım. Umurumda da olmaz. Yaparım bunu. Eğer müstelzim buysa! Uslu durun!” dedi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 21:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1