VAHŞİ KOCADAN İDAM ÖNCESİ KORKUNÇ İTİRAF

ABD’de eşi Kim Kirk Cox’u yaralayan David Neal Cox, yerde can çekişen karısının önünde saatlerce o dönem 12 yaşında olan üvey kızına tecavüz etmişti. İdam cezası alan katil koca, zehirli iğneyle infaz edilmeden önce korkunç bir itirafta bulundu ve 14 yıldır kayıp olan bal

VAHŞİ KOCADAN İDAM ÖNCESİ KORKUNÇ İTİRAF

ABD Mississippi’de Temmuz 2007’de kız kardeşi Kim Kirk Cox’a ziyarete giden Felicia Cox (40) kayboldu. Öldürüldüğü tahmin edilen kadının katilinin kimliği hakkında hiçbir ipucu yoktu. Evlenince karısı Kim Kirk Cox’un soyadını alan David Neal Cox (50), Mayıs 2010’da 40 yaşındaki eşini karnından vurdu. Kim Kirk Cox can çekişirken vahşi koca, o dönem 12 yaşında olan üvey kızı Lindsey Kirk’e saatlerce annesinin gözü önünde tecavüz etti. Sonunda Kim Kirk Cox kan kaybından öldü.

YERİNİ TARİF ETTİ

David Neal Cox’a idam cezası verildi. Felicia Cox’un kaybolmasından da David Neal Cox’un sorumlu olduğu düşünülüyordu. Fakat elde hiçbir ipucu olmadığı için suçlama yapılamıyordu. David Neal Cox 17 Kasım’da zehirli iğneyle idam edildi. Ancak idam edilmeden önce korkunç bir itirafta bulundu ve baldızını öldürdüğünü söyledi. Canavar kocanın tarif ettiği yerde talihsiz kadının toprağa gömülmüş cesedi bulundu.

Kaynak: POSTA.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2021, 07:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1