YEŞİLLER MİLLETVEKİLİ CEM ÖZDEMİR TÜRKİYE DÜŞMANLIĞINDA SINIR TANIMIYOR

Yeşiller milletvekili Cem Özdemir, Türkiye düşmanı Avrupalı dostlarına yaranmak için iftiralarını sürdürüyor. Son ihaneti, Fransa’daki terör saldırılarının nedeni olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı göstermek ERDOĞAN NEFRETİ BİTMİYOR ALMAN basınına konuşarak Türkiye d

YEŞİLLER MİLLETVEKİLİ CEM ÖZDEMİR TÜRKİYE DÜŞMANLIĞINDA SINIR TANIMIYOR
ERDOĞAN NEFRETİ BİTMİYOR
ALMAN basınına konuşarak Türkiye düşmanlığını bir kez daha gözler önüne seren Yeşiller Partili Cem Özdemir, Fransa'da gerçekleşen terör saldırısını Türkiye'ye mal etmeye kalkıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan düşmanlığı bilinen Cem Özdemir, Erdoğan'ı "Avrupa'da terörü teşvik etmekle" itham etti. Erdoğan'ın sürekli "yangına körükle gittiğini" iddia eden Özdemir, "Şiddet ve teröre katkı sağlamış oluyor" diye konuştu.

DERNEKLERİ DE SUÇLADI
ÖZDEMİR, Fransa'daki saldırının birinin Neo-Nazi bir kişi tarafından gerçekleştirildiğini görmezden gelerek, Türkiye'yi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı suçlamayı tercih etti. Özdemir bununla kalmadı, Almanya'daki Müslüman derneklere yaklaşımın değişmesini istedi. Provokatör Özdemir, "Bu dernekler, iki ayağıyla da anayasamızın üzerinde durmalı" diyerek derneklerimizi hedef gösterdi.

TÜRKLERİ HEDEF GÖSTERDİ
CEM Özdemir, son yıllarda, göçmenler ve Türklerle ilgili konularda hep Türkiye düşmanlarının tarafını tutuyor. Özdemir, Almanya ile Fransa arasındaki sorunların sorumlusu olarak yine Türkiye'yi gösterdi, "Fransa'daki saldırıların nedeni Türkiye'nin Fransa'ya karşı tutumudur" dedi. Özdemir'in bu tutumunun, Fransa'daki ve Avrupa genelindeki Türk ve Türkiye düşmanlığını daha da artırmasından endişe ediliyor.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2020, 07:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1