Kaynaşlı'da Nihat Keskin sürprizi!

Kaynaşlı'nın sevilen iş adamı, Kaynaşlıspor eski başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Nihat Keskin, Kaynaşlı Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Nihat Keskin, başvurusunun ardından yaptığı açıklamada, Kaynaşlı’yı geliştirmek ve güzelleştirmek amacıyla göreve talip olduğunu dile getirdi.

4 yıl boyunca başarılı şekilde yürüttüğü Kaynaşlıspor Kulüp Başkanlığı görevinden birkaç ay önce ayrılan ve halihazırda Kaynaşlı Belediyesi Meclis Üyesi olan Nihat Keskin, AK Parti’den Belediye başkan aday adaylığını resmiyete taşıdı. İlçe Başkanlığına gelerek resmi müracaatını yapan Nihat Keskin, belediye başkanlığı görevini yürütebileceğine duyduğu inanç ile yola çıktığını söyledi. AK Parti İlçe Başkanı Saim Özkan ile bir araya gelerek belgelerini teslim etti.

“Belediyeciliğin nasıl yapılması gerektiğini öğrendik” Aday adaylığı başvurusu hakkında değerlendirmede bulunan Nihat Keskin, “2014 yılından beri belediye meclis üyesiyim. Belediyeciliğin nasıl yapılması gerektiğini öğrendik. Ticari tecrübemiz ve belediye tecrübemizi birleştirip, önümüzdeki süreçte mevcut hizmetleri daha iyi bir seviyeye taşıyabilmek adına ben de aday adaylığı müracaatımı yaptım”dedi.

“Projeleri hızlı bir şekilde hayata geçirmek istiyoruz” Aday olması ve seçilmesi durumunda izleyeceği yol ve gerçekleştireceği faaliyetler hakkında da bilgi veren Nihat Keskin, “Yapamadıklarımız, yetiştiremediklerimiz var. Bunları ve yapılması gerekenleri bir an önce yapmalıyız. Meclis üyesi olduğum için eksik yönlerimizi biliyorum. Yapılması gerekenleri de biliyorum. Bunları hızlı bir şekilde hayata geçirmek istiyorum. Mevcut başkanın projeleri vardı, Süreç yetişmedi. Nasip olursa o projeleri de hızla hayata geçirmek, Kaynaşlı’mızı geliştirmek ve güzelleştirmek amacındayım”ifadelerini kulandı. Belediye başkanlığı görevini yapabileceğine inandığı için bu yola çıktığını ifade eden Nihat Keskin, hayırlısının olmasını dileyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak Düzce Öncü Haber

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 23:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı