GELECEĞİN DOKTORU PANDEMİYİ FIRSATA ÇEVİRDİ

Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda Türkiye genelinde 147'nci olan Uğur Okulları mezunu Emir Doğan, Ege Üniversitesi'ne en yüksek puanla yerleşen öğrenci oldu. Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Tıp Fakültesi öğrencisi Emir Doğan'ın kaydını bizzat yaparak g

GELECEĞİN DOKTORU PANDEMİYİ FIRSATA ÇEVİRDİ

Uzaktan eğitim sürecinde de derslere kesintisiz devam eden Uğur Okulları öğrencisi Emir Doğan, Türkiye genelinde 147'nci oldu. Ege Üniversitesi'ne en yüksek puanla yerleşen Emir Doğan'ın tercihi tıp fakültesi oldu. Genç üniversitelinin Tıp Fakültesi kaydını Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak yaptı.

Rehavete kapılmadım

Pandemi sürecinde sınava hazırlanan Doğan “Çoğu akranımın motivasyon sıkıntısı yaşadığı bu zorlu süreci ben fırsata çevirdim. Pandemi sürecinde rehavete kapılmadım. Dijital eğitim platformu Metodbox üzerinden gerçekleştirilen online ders ve deneme sınavları, öğretmenlerimin desteği ve kendi kendime yaptığım çalışmalarla bu başarıyı elde ettim. Öğretmenlerim hem bilgi aktarımı hem de psikolojik anlamda beni hiç yalnız bırakmadılar. Belki de salgın nedeniyle eve kapanmamış olsaydık bu kadar başarılı olamazdım” dedi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 18:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul