HKÜ DOKTORA ÖĞRENCİSİ UZAY EKONOMİSİ KONFERANSINDA KONUŞACAK

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) İktisat Bölümü Doktora Öğrencisi Fırat Cem Doğan, Columbia Üniversitesinde yapılacak “Uzay Ekonomisinin Geleceği” adlı konferansa davet edildi. F. Roosevelt ve Barack Obama gibi Amerika Birleşik Devletleri'nin eski başkanlarının mezun oldu

HKÜ DOKTORA ÖĞRENCİSİ UZAY EKONOMİSİ KONFERANSINDA KONUŞACAK

F. Roosevelt ve Barack Obama gibi Amerika Birleşik Devletleri'nin eski başkanlarının mezun olduğu, dünyanın en iyi küresel üniversiteler sıralamasında altıncı sırada bulunan; "Columbia Üniversitesi"nde yapılacak konferansa katılacak Cem Doğan, önemli analizler ve çıkarımlar ile üniversitesini temsil edecek.

Uzay ekonomisi ve Blockchain ile ilgili çalışmalar yapan John Hopkins Üniversitesi mezunu ve şuan The Universıty of New Hampshire Law School'da eğitim veren Prof. Dr. George Pullen gibi önemli akademisyenler konferansa konuşmacı olarak katılacak. Dubai, Washington, DC ve Dublin'deki Fortune 100 şirketlerinin yöneticileri ve yeni kurulan şirketlere danışmanlık yapan Samson Williams gibi duayen isimlerin de eğitmen olduğu konferansta, uzay endüstrisi ve yükselen uzay ekonomisi ile ilgili birçok konu detaylı olarak konuşulacak.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2021, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1