RÜYADA SAÇ TARAMAK NE ANLAMA GELİR? RÜYADA BAŞKASININ VE KENDİ SAÇINI TARAMAK NE DEMEK?

Bir kimsenin rüyasında saç taradığını görmesi, birçok farklı şeylere yorumlanabilmektedir. Kimi yorumculara göre maddi, kimi yorumculara göre ise manevi yönlerden yorumlanırken, bu yorumların tamamının ortak özelliği, olumlu gelişmelerle ilgili olmalarıdır. Rüyada saç tarad

RÜYADA SAÇ TARAMAK NE ANLAMA GELİR? RÜYADA BAŞKASININ VE KENDİ SAÇINI TARAMAK NE DEMEK?

Rüyada saç taradığını görmek, genellikle olumlu anlamlarda yorumlanır. Bu yorumlardan en yaygın olanı, kişinin kendisinin iyi niyetli ve insanlara faydalı davranışlarının olacağına yöneliktir. Rüyasında saç taradığını gören kişi bunlara ek olarak, en az ailesi kadar değer vereceği gerçek arkadaşlıklar ve dostluklar kuracağını düşünebilir. Rüyada saç taradığını görmenin bir diğer yorumu ise rüya sahibinin uzun bir seyahate çıkacağı yönündedir.

RÜYADA BAŞKASININ SAÇINI TARAMAK

Rüyada kendi saçını taramak yukarıda sözü edilen olumlu anlamlarda yorumlanır. Ancak bir kişi rüyasında kendisinin değil de başka birinin saçını taradığını görürse, bu rüya kendi saçını taramanın tersine, olumsuz anlamlara yorumlanır. Rüyada başkasının saçını taramak, rüyayı gören kişinin hayal kırıklıkları ve mutsuzluk verici olaylar yaşayabileceği anlamına gelir. Bu tür bir rüya görmek, olumsuz ve üzücü haberlerin geleceğine ya da güvenilen kişiler tarafından aldatılacağına delalet eder.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2021, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1