UZAKTAN EĞİTİM İÇİN YAPILAN HAZIRLIKLAR HIZ KESMEDEN HAYATA GEÇİRİLİYOR

Doğa Koleji, branş ve rehber öğretmenlerinin desteğiyle tamamladığı hazırlıklarını, “Doğa'm Evimde” online uzaktan eğitim platformu aracılığıyla hız kesmeden hayata geçirdi.

UZAKTAN EĞİTİM İÇİN YAPILAN HAZIRLIKLAR HIZ KESMEDEN HAYATA GEÇİRİLİYOR

Nisan ayı boyunca, uzaktan eğitim ve öğretimde dijital materyal sağlamanın ötesine geçerek kariyer planlamalarını da online sürdürecek olan Doğa Koleji, öğrencilerin motivasyonlarını yüksek tutmayı hedefliyor. “Doğa'm Evimde” online eğitim platformuyla uzaktan eğitim sürecini başarılı bir şekilde kesintisiz yürüten Doğa Koleji, Koronavirüs Bilim Kurulu tarafından 30 Nisan'a kadar uzatılan evden eğitim faaliyetlerini teknolojinin sağladığı imkânları kullanarak sürdürecek.

Doğa Koleji, temel dersler yanında yabancı dil, kodlama ve robotik, müzik ve görsel sanatlar derslerinin yer aldığı program içerikleriyle öğrencilerini hem akademik hem de sosyal alanda destekliyor. LGS'de ve YKS'de yüz yüze eğitim yapılan tarihe kadar işlenen konulardan sorumlu tutulma öngörüsüyle, tekrar döneminin önem taşıdığını göz önünde bulunduran Doğa Koleji, yayınlarını yeniden kurguladı. Böylece tekrar döneminde de öğrencilerin sınava en iyi şekilde hazırlanması sağlanacak.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı