ALLİANZ’DAN DİJİTAL DÖNÜŞÜM ADIMI

Allianz Türkiye dijital dönüşüm stratejisi doğrultusunda hayata geçirdiği ‘Allianz Sağlık Cüzdanı' programı ile sektöre yenilik kazandırdı.

ALLİANZ’DAN DİJİTAL DÖNÜŞÜM ADIMI

Allianz Türkiye, sigortalıları ile olan bağını hayata geçirdiği yenilikçi uygulamalarla güçlendirmeye devam ediyor. Müşterilerinin hayatları boyunca her an yanlarında olmayı hedefleyen sigorta şirketi, dijital dönüşüm stratejisi kapsamında hayata geçirdiği ‘Allianz Sağlık Cüzdanı' programı ile sektöre yenilik kazandırdı.

Verilen bilgiye göre, gelecekte yeni uygulamalarla zenginleştirilmesi planlanan programın ilk fazında, ‘Allianz Modüler Sağlık' ve ‘Bireysel Tamamlayıcı Sağlık' poliçelerine sahip olan müşterilerinin sağlık cüzdanlarına ‘Sağlıklı Puan' yüklemesi yapılıyor. Puanlar poliçenin sağlık primi üzerinden hesaplanıyor ve müşterilerin sağlık cüzdanlarına toplam prim üzerinden bir kez, yüzde 3 puan yüklemesi yapılıyor. 1 puanın 1 TL olarak kabul edildiği programda puanlar; yeni bir ‘Allianz Modüler Sağlık' veya ‘Bireysel Tamamlayıcı Sağlık' poliçesi alırken ya da poliçeyi yenilerken indirim olarak kullanılabiliyor. Sağlık Cüzdanı uygulamasından ilk etapta mevcut müşteriler ile 31 Aralık tarihine kadar yeni Modüler Sağlık ve Bireysel Tamamlayıcı Sağlık poliçeleri satın alan müşteriler yararlanabiliyor.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2020, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1