BAYKAR'DAN AKINCI TİHA PAYLAŞIMI: SEVİNÇLERİ KAMERALARA YANSIDI

Baykar Teknoloji Şirketi'nin Twitter hesabından, Bayraktar AKINCI TİHA'nın 6 Aralık 2019'daki ilk uçuşundan görüntüleri paylaşıldı. Paylaşımda, "Arka planda mühendis ve teknisyenlerimizin samimi sevinçlerini duyabilirsiniz" denildi.

BAYKAR'DAN AKINCI TİHA PAYLAŞIMI: SEVİNÇLERİ KAMERALARA YANSIDI

Baykar Teknoloji Şirketi'nin Twitter hesabından, Bayraktar AKINCI TİHA'nın 6 Aralık 2019'daki ilk uçuşundan görüntüleri paylaşıldı. Paylaşımda, "Arka planda mühendis ve teknisyenlerimizin samimi sevinçlerini duyabilirsiniz" ifadelerine yer verildi.

İki yıl önce bugün...

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik!

Bayraktar #AKINCI TİHA'nın 6 Aralık 2019'daki ilk uçuşundan hatıralar...

Arka planda mühendis ve teknisyenlerimizin samimi sevinçlerini duyabilirsiniz :)#MilliTeknolojiHamlesi ️ pic.twitter.com/sT1anLfZ4b

— BAYKAR (@BaykarTech) December 6, 2021

SELÇUK BAYRAKTAR: ALLAHA ISMARLADIK AKINCI

Baykar Savunma Teknoloji Müdürü Selçuk Bayraktar ise yaptığı paylaşımda, "İki yıl önce bugün; en içten dualarımızla, vatan sevgisiyle karılmış emekle, semalarımızda hür ve bağımsız olacağız diyen milletimizin inancıyla gökyüzüne uğurladık... Allah'a ısmarladık #AKINCI..." ifadelerini kullandı. 

ÜÇ AKINCI TİHA, TSK'YA TESLİM EDİLDİ

Geçtiğimiz günlerde, üç adet Akıncı, Çorlu'daki Hava Meydan Komutanlığındaki muayene ve kabul faaliyetlerini tamamladı. Göreve başlayacak olan Akıncı TİHA'lar Kara Kuvvetleri Komutanlığına teslim edildi.

Kaynak: HABER7.COM

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2021, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1