BİR SÜREDİR ORTALIKTA GÖRÜNMÜYORDU! BERAT ALBAYRAK'IN SON FOTOĞRAFI KULİSLERİ HAREKETLENDİRDİ

İstifa ettikten sonra kayıplara karışan Berat Albayrak, İstanbul'da Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile sürpriz bir görüşme yaptı. İkilinin hararetli bir konuşma gerçekleştirirken çekilen fotoğrafı Ankara kulislerini canlandırdı.

BİR SÜREDİR ORTALIKTA GÖRÜNMÜYORDU! BERAT ALBAYRAK'IN SON FOTOĞRAFI KULİSLERİ HAREKETLENDİRDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı ve eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak geçtiğimiz Kasım ayında olaylı bir şekilde görevinden istifa etmiş ve sırra kadem basmıştı. Instagram hesabı üzerinden açıklama yaparak istifa eden Berat Albayrak'ın görevden ayrılışı uzun süre gündemde yer almıştı.

ANKARA KULİSLERİNİ KARIŞTIRAN GÖRÜŞME

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, önceki gün Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile İstanbul Süleymaniye'de yer alan bir mekanda görüntülendi.

İşte ikilinin kulisleri hareketlendiren fotoğrafı;

Berat Albayrak, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile görüntülendi

YENİDEN BAKANLIĞA MI DÖNECEK?

Milli Gazete'de yer alan görüntülerde Berat Albayrak'a Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati'nin eşlik etmesi dikkat çekti. Berat Albayrak'ın şuanda görevde olan Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati ile görüşmesi yeniden bakanlığa döneceği yönündeki iddiaları gündeme getirdi.

Bir süredir ortalıkta görünmüyordu! Berat Albayrak'ın son fotoğrafı kulisleri hareketlendirdi

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2021, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1