CFO SUMMİT 2020’NİN ODAĞINDAKİ TEK SORU; ‘BÜYÜK SALGIN İŞ DÜNYASINI NASIL DÖNÜŞTÜRDÜ?’

Türkiye'nin Finans Liderleri Zirvesi CFO Summit 2020, İstanbul'da gerçekleşti. Bu yıl koronavirüs önlemleriyle farklılaşan CFO Summit, Türkiye iş dünyasının liderlerini ağırladı.

CFO SUMMİT 2020’NİN ODAĞINDAKİ TEK SORU; ‘BÜYÜK SALGIN İŞ DÜNYASINI NASIL DÖNÜŞTÜRDÜ?’

Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin CFO'larının bir araya geldiği CFO Summit 2020, DataExpert ve Fortune Türkiye iş birliğiyle Turkcell'in de sponsorluğunda 17 Kasım'da İstanbul'da düzenlendi. ‘Reconnect' ana temasıyla gerçekleşen zirvenin odağındaki soru, salgının iş dünyasını nasıl değiştirdiği oldu. Salgınla birlikte zorlu geçen 2020 yılının değerlendirmesi yapıldı ve sektörel öngörüler paylaşıldı.

“Bu dönemde fikir alışverişi, beyin fırtınaları çok önem taşıyor”
Zirvenin açılış konuşmasını Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Türkiye Direktörü Arvid Tuerkner yaptı. Konuşmasında birlikte çalışmanın önemine dikkat çeken Tuerkner “Bu dönemde fikir alışverişi, beyin fırtınaları çok önem taşıyor. Efektif bir platform olan CFO Summit bunları sağlayan bir alan oluyor” dedi. Krizin ortadan kalkması için bir arada çalışmanın önemine vurgu yapan Tuerkner, “Bu sayede ancak duruma özel çözümler bulabiliriz. Bütün paydaşların bir araya gelerek bunlar üzerinde çalışmaları ve çözümler bulmaları gerekiyor. Bu doğrultuda daha fazla fırsatlar ortaya çıkarabilmek için bizimle iletişime geçin. Önümüzdeki dönemde daha küçük iş programları oluşturulması için çalışmalara başladık. Özellikle KOBİ'lere sunacağımız danışmanlık hizmetiyle onlara çok önemli katkılar sunmaya hazırız” dedi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2020, 15:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1