CİF’TEN 'TEMİZKEN GÜZEL' İLE ŞEHİRLERİN MUTLULUĞUNA DESTEK

Temiz, düzenli ve bakımlı yaşam alanlarının insanlar üzerindeki olumlu etkilerinden yola çıkan Cif, “Temizken Güzel” isimli yeni projesini tanıttı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Kızılay Beykoz (Avrasya) Şubesi iş birliğiyle hayata geçen “Temizken Güzel” projesi kap

CİF’TEN 'TEMİZKEN GÜZEL' İLE ŞEHİRLERİN MUTLULUĞUNA DESTEK

Ev temizliğinin markası Cif, temiz evlerin insanlar üzerinde oluşturduğu olumlu etkileri yaşadığımız şehirlere de taşımak için “Temizken Güzel” isimli yeni projesini İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Kızılay Beykoz (Avrasya) Şubesi iş birliğiyle hayata geçiriyor.

Proje kapsamında Kadıköy, Eminönü ve Karaköy sahillerinde denizin içine yüzey atıklarını temizlemek için Türkiye'de üretilen 20 adet Cif Çöpkapar ünitesi yerleştirildi. Çöpkaparlar ile yılda yaklaşık 110 ton atık toplanması hedefleniyor. Proje ile ayrıca Kadıköy Rıhtımı'nda Türkiye'nin sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hayata geçirilen ilk parkı olan Cif Kadıköy Parkı hizmete sunuluyor. Eminönü ve Karaköy Yaya Alt Geçitleri de proje kapsamında bakımdan geçti ve temizlenerek yenilendi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2020, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul