DEFACTO'TAN RAMAZAN'A ÖZEL KOLEKSİYON

DeFacto, koronavirüs salgını nedeniyle her bayramdan farklı olacak bu Ramazan Bayramı için yeni bir koleksiyon hazırladı. Marka bu bayram Güvende Kal koleksiyonu ile herkesin bu duygularını ifade edebilmesine olanak sağlayacak.

DEFACTO'TAN RAMAZAN'A ÖZEL KOLEKSİYON

DeFacto Güvende Kal koleksiyonu, kadın, erkek ve çocukların beğenisine sunuldu. Yazın favori rengi beyazın ağırlıklı olduğu koleksiyonda kontrast etkisiyle kurtarıcı, özgüvenli duruşuyla tüm dikkatleri üzerine çeken siyah, zarif ve resmi tavrıyla gri ve rahatlık ve özgürlük hissiyle mavi tonları da yer alıyor.

Slogan ve baskılı sosyal mesajlar

Yapılan bilgilendirmede; Türkçe ve İngilizce farklı sloganlardan oluşan tişört koleksiyonu ‘GüvendeKal', ‘Antivirus', ‘Wash your hands', ‘Social Distance Queen', ‘I'm at Home', ‘Keep Hope Alive', ‘Do Not Touch Your Face', ‘Current Mood', ‘Socail Distance Self Quarantine' sloganlarıyla ön plana çıktı. Bu bayram güvende kalmanın en şık hali olacak koleksiyonda ayrıca, kadın ve erkekler için 'couple' olarak üretilen tişörtler tarzıyla farkını ortaya koymak isteyen çiftlere için de alternatif sundu.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı