DENİZCİLİK ŞİRKETLERİ KORONAVİRÜS MESAİSİNDE

Türkiye'nin önde gelen kılavuzluk ve römorkörcülük şirketlerinden Uzmanlar Denizcilik (UZMAR), ‘Önce Emniyet prensibiyle tüm önlemleri alıyoruz' açıklaması yaptı.

DENİZCİLİK ŞİRKETLERİ KORONAVİRÜS MESAİSİNDE

Koronavirüsün hızla yayılmasını önlemek ve virüsle mücadele etmek için ülkemizde ve dünyada çok önemli tedbirler alınıyor. Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs paniği, dünya devi şirketleri harekete geçirdiği gibi ülkemizde de birçok şirket bu konuda önlemler aldığını bildiriyor. Türkiye'nin önde gelen kılavuzluk ve römorkörcülük kuruluşlarından Uzmanlar Denizcilik (UZMAR), koronavirüs salgınından çalışanlarını korumak için yaptığı çalışmaları kamuoyuna açıkladı.

“Ofisimiz 'ev ofisi' düzeninde”
UZMAR, “Önce Emniyet “prensibiyle hem çalışanlarının hem ailelerinin hem de toplumun sağlığını gözetmek, süreci en sağlıklı biçimde yönetmek amacıyla 16 Mart 2020 tarihinden itibaren ofis çalışanları için ev ofisi düzenine geçtiğini belirtti. Ayrıca hizmet verdiği limanlarda ve şirketin tersanesinde devem eden üretim ve hizmet süreçlerini aksatmamak ve en üst standartta devam ettirmek için gerekli tüm önlemleri aldığını açıkladı.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı