'DOĞAL TAŞLAR KULLANIM ALANINA GÖRE DEĞERLENDİRİLMELİ'

Doğal taşları kaliteli ya da kalitesiz olarak sınıflandırmak yerine kullanım açısından değerlendirmek gerektiği belirtilirken, doğal taşların kullanım alanlarına göre uzun ömürlü ve kaliteli oldukları kabul ediliyor.

'DOĞAL TAŞLAR KULLANIM ALANINA GÖRE DEĞERLENDİRİLMELİ'

Afyonkarahisar'da faaliyet gösteren Efesus Stone ürün portföyünde, oluşum şekli ve yapısı bakımından dünyanın kaliteli mermerlerinden biri olan Afyon beyaz mermeri bulunuyor. Efesus Stone Genel Müdürü Bilgehan Uysal, doğal taşları kaliteli ya da kalitesiz olarak sınıflandırmak yerine kullanım açısından değerlendirmek gerektiğini söyleyerek, doğal taşların kullanım alanlarına göre uzun ömürlü ve kaliteli olduklarını kaydetti.

Firmanın işlediği doğal taş türleri arasında; mermer, traverten, bej mermer, granit, kireç taşı, bazalt, andezit, onyx gibi taş türleri bulunuyor. Bu doğal taşlardan yaklaşık 150 çeşit taş koleksiyonu oluşturan firmanın ürün portföyünde; yer ve duvar kaplamalarından plakalara, dekoratif ürünlerden mozaiklere, CNC projelerinden su jeti ürünlerine kadar birçok ürün bulunuyor.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul