DOLARDAKİ REKORUN ARDINDAN DİKKAT ÇEKEN GÖRÜŞME! CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, KAVCIOĞLU'NU KABUL ETTİ

Doların 9.10 ile tüm zamanların rekorunu kırmasının ardından Beştepe'de dikkat çeken bir görüşme gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nu kabul etti.

DOLARDAKİ REKORUN ARDINDAN DİKKAT ÇEKEN GÖRÜŞME! CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, KAVCIOĞLU'NU KABUL ETTİ

Yeni haftayla birlikte yükselişini hızlandıran Dolar, 9 liranın üzerine çıktı. Hafta başından beri rekor üstüne rekor kıran kur, 9,10 lirayla tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Bu gelişmelerin ardından Beştepe'de sürpriz bir görüşme gerçekleşti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, KAVCIOĞLU'NU KABUL ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nu kabul etti. Basına kapalı olarak gerçekleşen görüşmeye ilişkin henüz bir açıklamada bulunulmadı.

"ERDOĞAN'IN KAVCIOĞLU'NDAN SOĞUDUĞU" İDDİASINA YALANLAMA GELMİŞTİ

İngiltere merkezli haber ajansı Reuters'ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'na olan güvenini kaybettiğine ve kendisinden "soğuduğuna" ilişkin haberine yalanlama gelmişti. İletişim Başkanı Fahrettin Altun sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, "Yalan/sahte haber eskiden sosyal medyanın sorunuydu. Görünüşe göre artık ana akım medya da aynı sorundan muzdarip. Büyük kuruluşların bile böyle yalanlar yayması son derece endişe verici" ifadelerini kullanmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'nu kabul etti Dolardaki rekorun ardından dikkat çeken görüşme! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kavcıoğlu'nu kabul etti

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 21:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1