DÜZCE TAŞLARININ PAZARLAMASI BURADA YAPILACAK

DÜZCE (İHA) – BELTAŞ'ın ürettiği ürünleri daha büyük kitlelere tanıtmak amacıyla başlatılan satış ofisi ve showroom inşaatında sona gelindi.

DÜZCE TAŞLARININ PAZARLAMASI BURADA YAPILACAK

DÜZCE (İHA) – BELTAŞ'ın ürettiği ürünleri daha büyük kitlelere tanıtmak amacıyla başlatılan satış ofisi ve showroom inşaatında sona gelindi. Showroom tamamlandığında Düzce'nin taşları tüm Türkiye'ye pazarlanacak.

Düzce Belediyesi iştirak şirketi BELTAŞ A.Ş. tarafından ülkenin dört bir köşesine gönderilen Düzce'nin taşları, artık daha büyük kitlelere tanıtılacak. İş hacmini artırmak için şantiyesinde büyümeye giden BELTAŞ, ürettikleri taşların daha kurumsal satışı için showroom yapıyor. D-100 Karayolu üzerinde inşaatı devam eden 120 metrekare satış ofisi ve yine 120 metrekare camekan showroom yapmayı planlayan şirket, satış ofisi inşaatının sonuna geldi. Ofisin zeminini yapan ekipler, dış cephesini Düzce'nin taşlarından yaptı. Düzce'de çıkan ve işlenen taşları sergileyecek olan şirket, showroomda doğal taşların ve mermerlerin uygulama metotlarını ve döşeme şekillerini göstererek satış yapacak. - DÜZCE Düzce taşlarının pazarlaması burada yapılacak Düzce taşlarının pazarlaması burada yapılacak Düzce taşlarının pazarlaması burada yapılacak

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2021, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1