GİYİM-MAĞAZACILIK KATEGORİSİ’NDE 'ALTIN ÖDÜL’ÜN SAHİBİ BELLİ OLDU

Türkiye'nin en kapsamlı sosyal medya yarışmalarından Social Media Awards Turkey yarışmasının sonuçları açıklandı. Sosyal medya performanslarının objektif verilere dayalı olarak ölçüldüğü yarışmada, Veri Analitiği Ödülleri’nde Giyim-Mağazacılık Kategorisi’nde Altı

GİYİM-MAĞAZACILIK KATEGORİSİ’NDE 'ALTIN ÖDÜL’ÜN SAHİBİ BELLİ OLDU

Sosyal medya dünyasına damgasını vuran marka, ajans, proje ve kişilerin ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey’in kazananları 21 Ekim Çarşamba günü pandemi koşullarına uygun olarak yapılan ödül töreni ile açıklandı. 1 Mart 2019 – 1 Mart 2020 tarihleri arasında sosyal medyada en başarılı performansı gösteren marka ve ekiplerin ödüllendirildiği yarışmada Boyner, BoomSonar’ın “Sosyal Medya Marka Endeksi” kapsamında toplanan verilere göre Giyim-Mağazacılık kategorisinde “Sosyal Medyada En Başarılı Performans” gösteren marka seçilerek Altın Ödül’ün sahibi oldu. Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nurçin Koçoğlu, “Marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere dayalı olarak ölçen böyle önemli bir platformda Altın Ödül’ü almaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

SOSYAL MEDYA MÜŞTERİYLE TEMAS ETTİĞİMİZ EN ÖNEMLİ MECRA

Koçoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

“Marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere dayalı olarak ölçen böyle önemli bir platformda Giyim-Mağazacılık Kategorisi’nde Altın Ödülü almaktan dolayı çok mutluyuz. Son yıllarda sosyal medya kanalları müşterilerimize temas ettiğimiz, etkileşime geçtiğimiz en önemli mecra olarak öne çıkıyor. Kalplerde ve akıllarda kalabilmek için burada yapılan işler her geçen gün daha çok önem kazanıyor. Biz de sosyal medya kanallarımızı bu bakış açısıyla yönetiyor, tüm mecralarda takipçilerimizle sıcak ve samimi bir iletişim kurmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemde de tüm mecralarımızda farklı ve yenilikçi projelerimizi hayata geçirmek için büyük bir heyecanla çalışıyoruz. Başta Marketing Türkiye olmak üzere Social Media Awards Turkey’de emeği geçen herkese sektöre olan katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum.”

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2020, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1