GUİDEPOİNT İLE DUBAİ FDI İŞBİRLİĞİ

Guidepoint, bölgeye fayda sağlamak üzere ticari alanlarda bilgi paylaşımı ve işbirliği yapmak amacıyla Dubai Yatırım Geliştirme Kurumuyla (Dubai FDI) işbirliğine gitti.

GUİDEPOİNT İLE DUBAİ FDI İŞBİRLİĞİ

Guidepoint Global'in bağlı şirketi Guidepoint MEA Ltd, bölgeye fayda sağlamak üzere ticari alanlarda bilgi paylaşımı ve işbirliği yapmak amacıyla kısa süre önce Dubai Yatırım Geliştirme Kurumuyla (Dubai FDI) mutabakat anlaşması imzaladı.

Anlaşma, Dubai FDI CEO'su Fahad Al Gergawi ve Guidepoint Yönetim Direktörü ve Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye Bölgesi Başkanı Bilal Sabouni tarafından imzalandı.

Fahad Al Gergawi anlaşmayla ilgili, "Yabancı yatırımcıların daha iyi yatırım kararları verebilmesine yardımcı olmak için Guidepoint ile işbirliği yağıyoruz. Tercih edilen doğrudan yabancı yatırım konumu olması nedeniyle Dubai, şirketlere kolay ticaret yapabilme ve birinci sınıf altyapı avantajı sunmakta ve dünyanın en akıllı ve en güvenli şehirlerinden birisinde fırsatlar sağlamaktadır. Ortaklığımız, potansiyel yatırımcıları stratejik planlarımıza göre daha iyi yönlendirebilmek için kişiye özel tavsiye ve danışmanlık yaklaşımına odaklanacaktır” dedi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul