KAMU İHALE KURUMU 20 BİLİRKİŞİ YARDIMCISI ALACAK

Kamu İhale Kurumu, 20 amme tenkis bilirkişi yardımcısı alımı düşüncesince imtihan yapacak.

KAMU İHALE KURUMU 20 BİLİRKİŞİ YARDIMCISI ALACAK
Ankara

Kamu İhale Kurumunun (KİK) Resmi Gazete'de piyasaya sürülen ilanına göre, kasıntı kabilinden hususiyet fakültesi mezunu 5, iktisat, siyasi bilgiler, işletme, ekonomik ve yönetimsel ulum fakülteleri mezunu 5, bilgisayar, danışma sistemleri, enformatik sistemleri, yazılım geliştirme, elektrik-elektronik ve tanıtma mühendislikleri fakültelerinden izinli 7, yapım mühendisliği kısmı mezunu 3 bilirkişi yardımcısı istihdam edilecek.

Sınav düşüncesince müracaatlar 18 Ocak'ta başlamış olacak ve 29 Ocak emek bitiminde sona erecek. Başvurular, dünkü kimse koronavirüs (Kovid-19) salgını zımnında kurumun genel ağ sitesinden (www.ihale.gov.tr) elektronik namına yapılacak, adayların bizzat yahut kez kanalıyla yapacağı müracaatlar da onama edilecek.

Giriş imtihanı bağlanmış ve aday peyda etmek kabilinden dü kademeli gerçekleştirilecek. Yazılı sınavın yapılacağı yer, bulunak ve gün ile imtihan saatlerine bağlı bilgiler, adayların sınava antre belgelerinde belirtilecek. Bu belgeler, KİK'in resmi genel ağ sitesinden edinilebilecek. Sınavın Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı ve/veya yükseköğretim kurumları kabilinden yapılması halinde, bunlar kabilinden anons biçiminde ilanı yapılacak genel ağ adresi üstünden de vesaik realizasyon edilebilecek.

Sözlü sınava bağlı bilgiler de kurumun İlan panosunda toprak borç ve resmi genel ağ sitesinden duyurulacak.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1