KÜRESEL PİYASALAR FED'İN KARARINA ODAKLANDI

Küresel piyasalarda, ABD'de başkanlık seçimine ilişkin sonuçların halen kesinleşmemesi nedeniyle belirsizlik ve oynaklık artarken, bugün açıklanacak ABD ve İngiltere merkez bankalarının faiz kararı yatırımcıların odağında bulunuyor. Küresel piyasalarda, ABD'de başkanlık se

KÜRESEL PİYASALAR FED'İN KARARINA ODAKLANDI

Küresel piyasalarda, ABD'de başkanlık seçimine ilişkin sonuçların halen kesinleşmemesi nedeniyle belirsizlik ve oynaklık artarken, bugün açıklanacak ABD ve İngiltere merkez bankalarının faiz kararı yatırımcıların odağında bulunuyor.

Borsa İstanbul’da yabancı payları en çok artan hisseler 05/11/2020 Borsa İstanbul’da günün öne çıkan şirket haberleri ve tavsiyeleri 05/11/2020

BİDEN ZAFERE YAKIN

ABD'de şu ana kadar açıklanan resmi olmayan sonuçlara göre, Joe Biden'ın 264, Donald Trump'ın 213 delegesi olsa da Trump'ın kampanya ekibinin bazı eyaletlerde sonuçları mahkemeye taşıması belirsizliklerin bir süre daha devam edebileceği endişelerine neden oluyor.

ABD'de başkanlık seçimlerinde 538 delegenin yarıdan bir fazlası olan 270 delegeye ulaşan isim başkanlık koltuğuna oturmaya hak kazanıyor.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2020, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1