KÜRESEL UMUT FESTİVALİ 'TEMİZ ENERJİ' WEBİNARI İLE DEVAM EDİYOR

Turkuvaz Medya Grubu ve ekonomi dergisi InBusiness öncülüğünde sürdürülebilirlik konusunda farkındalık oluşturma misyonuyla başlatılan Küresel Umut Festivali kapsamında düzenlenen ‘Sürdürülebilir Hikâyeler Webinar Serisi’nin dokuzuncusu ‘Temiz Enerji’ webinarı 23 Eylül

KÜRESEL UMUT FESTİVALİ 'TEMİZ ENERJİ' WEBİNARI İLE DEVAM EDİYOR

Türkiye'den ve dünyadan çok sayıda önemli konuşmacının ağırlanacağı 'Temiz Enerji' webinarının açılış konuşmasını Inbusiness Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hülya Güler yapacak. Uluslararası Yenilenebilir Enerji Ajansı Bölgeler Birimi Başkanı Binu Parthan, Global Resources Partnership Yönetim Kurulu Başkanı & London Energy Club Kurucu Başkanı Mehmet Öğütçü, ODTÜ, Makina Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. İskender Gökalp ve Avrupa Konseyi Üyesi, Avrupa İklim Değişikliği Vakfı Üyesi Julian Popov'un özel oturumlarla görüşlerini açıklayacağı webinarda ayrıca 'Yenilenebilir Enerjinin Geleceği' ve 'Dönüşüm Nasıl Olacak' panelleri de gerçekleştirilecek.

Moderatörlüğünü EY Türkiye Enerji Sektör Lideri Erkan Baykuş'un yapacağı 'Yenilenebilir Enerjinin Geleceği' konulu panelde GE Türkiye Chairwoman Canan M. Özsoy, Akbank Yatırım Bankacılığı Bölüm Başkanı Hakan Birhan, Akfen Yenilenebilir Enerji Genel Müdürü Kayrıl Karabeyoğlu ve ESCON Enerji Genel Müdürü Onur Ünlü konuşmacı olarak yer alacaklar.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2021, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1