MARKALAR HEM ÇALIŞANINI HEM DE MÜŞTERİSİ KORUMAYA ODAKLANIYOR

Son dakika ekonomi haberleri - Markalar küresel çaptaki ekonomik dalgalanmaları yönetmeye çalışıyor. DeFacto CEO’su İhsan Ateş, 'İki önlem alarak süreci yönetiyoruz: Biri müşterilerimiz, diğeri 15 bin kişilik DeFacto Ailesi için. Ürünlerimizin yüzde 60’ında fiyatları ind

MARKALAR HEM ÇALIŞANINI HEM DE MÜŞTERİSİ KORUMAYA ODAKLANIYOR

Ekonomik gelişmeler, tüm dünyada ve ülkemizde bir numaralı gündem maddesi olmaya devam ediyor. Hem yurt dışı hem de yurt içindeki gelişmelerden etkilenen Türkiye’de de fiyat artışları toplumun her kesimini etkiliyor. Bazı markalar da böyle zor dönemlerin aşılmasına katkı sunmak için çalışıyor.

DeFacto CEO’su İhsan Ateş, “Ülkemiz, zorlu zamanları atlatmayı, krizlerden güçlenerek çıkmayı daima başarmıştır. Bu süreçte de tüm sektörlere önemli görevler düşüyor. Üretime odaklanıp ekonomimize değer oluşturmayı sürdüreceğiz. Her yıl 30 bini aşkın çeşitte, 130 milyon adet ürün satışı gerçekleştiriyoruz. 30 bin çeşit ürünümüzün yüzde 60’ında fiyatları indirdik. Kuruluşumuzdan bu yana tüketicimizin kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla satın almasını sağlaması amacında olduk. Koşullar ne olursa olsun bu amaç doğrultusunda hareket ediyoruz. Tüm zorlu dönemlerde olduğu gibi şimdi de sorumluluk alıyoruz” dedi.

Kaynak: POSTA.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2021, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1