NEW WELL PROFESSİONAL MAKEUP PARİS ŞUBESİ ÇOK YAKINDA AÇILIYOR!

Kozmetik sektöründe 35 yılı aşkın tecrübesiyle faaliyet sürdüren başarılı kozmetik markası New Well Professional Makeup, çok yakında Paris şubesini aktif edecek.

NEW WELL PROFESSİONAL MAKEUP PARİS ŞUBESİ ÇOK YAKINDA AÇILIYOR!

Son dönemlerde adından sıklıkla söz ettiren ve profesyonel kozmetik ürünleriyle dikkatleri üzerine çeken New Well, yeni şube atılımları ile “her zaman ulaşılabilir” olmayı sürdürüyor. Marka, kısa bir süre önce Avrupa ve Arap ülkeleri için faaliyete geçeceğini duyurmuştu. Bu anlamda ilk adım Azerbaycan ile atılmıştı. Bir sonraki noktanın ise Paris olacağı iletildi. Tüm Dünya'ya yayılma hedefi ile yolan çıkan New Well, kısa bir süre sonra Paris şubesinin açılışını yapacak.

Uygun fiyatlı profesyonel kozmetik ürünlerini tüm kadınlar için ulaşılabilir kılan ve kişisel bakım bilincini arttıran New Well, AR-GE ekibi ile ürettiği tüm ürünleri belirli analizlere tabi tutuyor. Uygunluk oranlarının test aşaması gerçekleştirildikten sonra ürünler güvenle satışa sunuluyor. Kozmetik sektörünü Dünya'da en iyi şekilde temsil eden ve gün geçtikçe daha büyük kitlelere hitap eden başarılı marka, ürün seçenekleri ve kalite standartları ile büyük rağbet görüyor.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2020, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1