PELOSİ'DEN TEŞVİK PAKETİ AÇIKLAMASI: BUGÜN ANLAŞMAYA VARILABİLİR

ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, Trump yönetiminin COVID-19 yeni yardım paketi konusunda Demokratlar tarafından hazırlanan teklifi gözden geçirmekte olduğunu ve Beyaz Saray'dan bugün bir yanıt  gelmesini beklediğini söyledi. ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi,

PELOSİ'DEN TEŞVİK PAKETİ AÇIKLAMASI: BUGÜN ANLAŞMAYA VARILABİLİR

ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, Trump yönetiminin COVID-19 yeni yardım paketi konusunda Demokratlar tarafından hazırlanan teklifi gözden geçirmekte olduğunu ve Beyaz Saray'dan bugün bir yanıt gelmesini beklediğini söyledi.

Pelosi, bir anlaşmaya varılacağı konusunda iyimserliğini devam ettirdiğini de vurguladı. 3 Kasım'da yapılacak seçimlerin sonucu ne olursa olsun, yeni bir koronavirüs yardım paketi üzerinde anlaşma sağlanacağını ancak kendisinin bu anlaşmanın mümkün olan en kısa zamanda yapılması taraftarı olduğunu da belirtti.

"ANLAŞMA NE KADAR ÇABUK OLUR İSE O KADAR İYİ"

Pelosi, "Anlaşma ne kadar çabuk olur ise o kadar iyi" diye konuştu. Demokratlar tarafından hazırlanan koronavirüs yardım paketi yasa tasarısının nihai şeklinin Hazine Bakanı Mnuchin tarafından gözden geçirilmekte olduğunu anlatan Pelosi, Beyaz Saray ile nihai bir anlaşmaya varmayı beklediklerini vurguladı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 09:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1