RAHAT JEANLAR, 2020 SONBAHAR KOLEKSİYONU’NDA YERİNİ ALDI

Klasik ve spor tüm kombinlere olanak sağlayan jean bu sezonun da favori parçalarında bir tanesi. Kurtarıcı parçalardan olan jean, DeFacto'nun 2020 Sonbahar Koleksiyonu'ndaki yerini aldı.

RAHAT JEANLAR, 2020 SONBAHAR KOLEKSİYONU’NDA YERİNİ ALDI

Stil sahibi kadınların jean ve tişörtle yaptıkları kombinler bu sezonda dikkatleri üzerine çekiyor. Kadınların kendini rahat hissedebileceği kombin seçenekleri için DeFacto, havalı ve rahat jean koleksiyonunu beğeniye sundu. Mavinin her tonun ağırlıklı olduğu koleksiyonda siyah ve beyazda yerini aldı. 90'lardan ilham alan yüksek belli bacak kesimi bol momjean bu sezonda popülerliğini koruyor. Vücudu saran skinnyler ise topuklu ayakkabılarla ön plana çıkıyor.

Verilen bilgiye göre, sezonun trendi yüksek belli ve daralan kesimiyle slouchy, dar beli ve geniş kesimiyle culotte, yine dar beli ancak bol paçasıyla wideleg ve retro esintili çan kesim flare&bootcut koleksiyonun diğer parçaları arasında. ‘'Klasikten vazgeçmem'' diyenler içinse düz kesim straight ve dar ama elastik yapısıyla slimler de koleksiyonda yerini aldı.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 21:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul