REZA ZARRAB'IN HOLDİNG BİNASININ GİRİŞİNE HIRSIZLARI ENGELLEMEK İÇİN DUVAR ÖRÜLDÜ

ABD'ye kaçışının ardından mal varlıklarına el konulan ve hırsızların hedefi haline gelen Reza Zarrab'ın Beyoğlu Fındıklı'daki Royal Holding binasının girişine belediye tarafından duvar örüldü.

REZA ZARRAB'IN HOLDİNG BİNASININ GİRİŞİNE HIRSIZLARI ENGELLEMEK İÇİN DUVAR ÖRÜLDÜ

Amerika Birleşik Devletleri'nde tutuklu yargılanan ve itirafçı olan İranlı iş adamı Reza Zarrab'ın Beyoğlu, Fındıklı, Meclisi Mebusan Caddesi'ndeki 7 katlı eski holding binası son dönemlerde hırsızların hedefi haline geldi.

BİNA HIRSIZLARIN HEDEFİ OLDU

Kayyum atanan holding binası yaklaşık 1 yıldır boş bırakılırken hırsızlar binadaki cam, pencere, demir gibi malzemeleri çalmaya başladı.

BELEDİYE DUVAR ÖRDÜ

Evsizlerin de içerisinde kaldığı bina ve çevresi vatandaşların ihbarı üzerine polis ekipleri tarafından gözetim altına alındı. Beyoğlu Kaymakamlığının girişimleri sonrası holdingin girişindeki kapı ve pencerelerine Beyoğlu Belediyesi tarafından duvar örüldü.

Reza Zarrab'ın holding binasının girişine hırsızları engellemek için duvar örüldü Reza Zarrab'ın holding binasının girişine hırsızları engellemek için duvar örüldü Reza Zarrab'ın holding binasının girişine hırsızları engellemek için duvar örüldü

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2021, 21:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1