REZERVASYONLAR AYLAR ÖNCESİNDEN DOLDU! BUNGALOV EVLERE AKIN...

Son dakika ekonomi haberleri - Türkiye'nin en ünlü piknik ve mesire alanlarından biri olan Kocayayla, 400 dönümlük mera ve çayıra sahip. Bin 200 metre rakımda bulunan Yayla bol oksijenli havası ile hastalar tarafından şifa bulmak için ziyaret ediliyor. Bungalov evlerde yılbaşını g

REZERVASYONLAR AYLAR ÖNCESİNDEN DOLDU! BUNGALOV EVLERE AKIN...

Yaylanın etrafı çam, gürgen, meşe ve alıç ağaçlarıyla çevrili. Kocayayla, ziyaret edenleri kendine hayran bırakıyor. Kocayayla'ya yapılan Bungalov evler faaliyete girdi. Yaylada konaklamak isteyen vatandaşlar bungalov evlere büyük rağbet gösteriyor. Bu yaylada 23 adet bungalov ev bulunuyor.

Yayladaki bungalov evlerde yılbaşını geçirmek isteyenler 3 ay öncesinden rezervasyonları doldurdu. Bungalov evlerin gecelik fiyatları 400 ila bin lira arasında değişiyor. Keles Belediyesi'nin işlettiği evler büyük ilgi görüyor.

Yayladaki bungalov evlerin talep gördüğünü ifade eden Keles Belediye Başkanı Mehmet Keskin, "Kocayayla'ya gelenler burada piknik ve gezinti yapıyorlar. Yürüyüş yapıp manzarayı seyrediyorlar. Talepler çok fazla. Tabiat harikası yayla herkesi cezbediyor" dedi.

İHA

Kaynak: POSTA.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2021, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1