SON DAKİKA! YERLİ OTOMOBİL TOGG'DA HEYECANLANDIRAN PAYLAŞIM: 27 ARALIK SAAT 11:00’İ BEKLEYİN

Son dakika haberi... Yerli otomobil TOGG'da flaş gelişme... Türkiye’nin Otomobili sosyal medya hesabından heyecanlandıran bir paylaşım geldi. TOGG hesabından, 'Doğuştan Elektrikli TOGG ile geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz, Yeni Lige Yolculuk Buluşması'nda sizi tanışt

SON DAKİKA! YERLİ OTOMOBİL TOGG'DA HEYECANLANDIRAN PAYLAŞIM: 27 ARALIK SAAT 11:00’İ BEKLEYİN

Son dakika haberi... Yerli otomobil TOGG'da flaş gelişme... Türkiye'nin Otomobili sosyal medya hesabından heyecanlandıran bir paylaşım geldi. TOGG hesabından, "Doğuştan Elektrikli TOGG ile geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz, Yeni Lige Yolculuk Buluşması'nda sizi tanıştırmıştık. Yeni Lig de 1 Yıl neler mi yaptık? 27 Aralık saat 11:00'i bekleyin" mesajı paylaşıldı.

"27 ARALIK SAAT 11:00'İ BEKLEYİN"

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) sosyal medya hesabı Twitter'dan heyecanlandıran bir paylaşım geldi. TOGG'dan duyurulan mesajda, "Doğuştan Elektrikli TOGG ile geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz, Yeni Lige Yolculuk Buluşması'nda sizi tanıştırmıştık. Yeni Lig de 1 Yıl neler mi yaptık? 27 Aralık saat 11:00'i bekleyin" ifadelerine yer verilirken, bir de video paylaşıldı.

SON DAKİKA! Yerli otomobil TOGG'da heyecanlandıran paylaşım

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2020, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1