TARSİM A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ GÜNAL: “SİGORTASIZ TARIM OLMAZ’’

TARSİM Yönetim Kurulu Üyesi ve Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi Genel Müdürü Serpil Günal, Genel Müdür Yardımcısı Tufan Özel ve beraberindeki heyet, 19 Ekim tarihinde yaşanan dolu ve fırtına nedeniyle Antalya'nın Kumluca ve Finike ilçelerinde seralarda ve tarımsal üretim al

TARSİM A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ GÜNAL: “SİGORTASIZ TARIM OLMAZ’’

TARSİM Yönetim Kurulu Üyesi ve Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi Genel Müdürü Serpil Günal, Genel Müdür Yardımcısı Tufan Özel ve beraberindeki heyet, 19 Ekim tarihinde yaşanan dolu ve fırtına nedeniyle Antalya'nın Kumluca ve Finike ilçelerinde seralarda ve tarımsal üretim alanlarında meydana gelen hasarları yerinde inceledi ve bölge halkına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Günal, Antalya'daki programının ilk durağında, Tarım Sigortaları Havuzu eksperleri ile Kumluca'da bir araya geldi. Programın devamında sigortalı işletmelere ziyaretler gerçekleştirerek; hasar gören seralar ile tarımsal üretim alanlarında incelemelerde bulundu. Antalya Valisi Ersin Yazıcı ile hasar bölgesini ziyaret eden Günal, bölgedeki hasar tespit çalışmalarını en kısa zamanda tamamlamayı hedeflediklerini belirterek şu açıklamalarda bulundu:

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2020, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1