TEPE SERVİS VE YÖNETİM, 'V-SAFE BELGESİ'Nİ ALMAYA HAK KAZANDI

TEPE Servis ve Yönetim, Covid-19 salgınına karşı aldığı önemlerin ardından gerçekleştirilen denetimleri başarıyla tamamladı. Bu kapsamda, pandemi sürecini etkin bir şekilde yöneten, çalışanlarına hijyenik, kontrollü bir ortam sağlayan firmaların sahip olduğu 'V-Safe Belges

TEPE SERVİS VE YÖNETİM, 'V-SAFE BELGESİ'Nİ ALMAYA HAK KAZANDI

Bilkent Holding'e bağlı Tepe Servis ve Yönetim'den yapılan açıklamada, koronavirüs ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmaların tescillendirildiği belirtildi. Fabrika, okul, liman, AVM'lerin yanı sıra ortak kullanım alanları arasında yer alan ATM'lere yönelik de temizlik hizmeti sunan şirket, Covid-19 salgınına karşı aldığı önemlerin ardından gerçekleştirilen denetimleri başarıyla tamamladı. Pandemi sürecini etkin bir şekilde yöneten, çalışanlarına hijyenik, kontrollü bir ortam sağlayan firmaların sahip olduğu V-Safe Belgesi’ni almaya hak kazandı. Tepe Servis ve Yönetim Genel Müdürü Canan Çakmakcı, pandemi döneminde ortak kullanım alanlarının öneminin daha da arttığını belirterek, "Biz de sektörde elde ettiğimiz konumun getirdiği sorumluluktan yola çıkarak pandemi ile mücadelede de her zaman bir adım ileriyi hedefledik. Çalışmalarımızın sonucunda aldığımız ‘V-Safe Belgesi’ de doğru yolda ilerlediğimizi bize bir kez daha gösterdi" dedi.
'ÖNLEMLERE AYNI HASSASİYETLE DEVAM EDECEĞİZ'
Ortak kullanım alanlarının hijyen noktasında her zaman önemli olduğunu kaydeden Çakmakcı, "Ancak pandemi dönemi bu önemi daha da artırdı. Biz de sektörde elde ettiğimiz konumun getirdiği sorumluluktan yola çıkarak pandemi ile mücadelede de her zaman bir adım ileriyi hedefledik. Çalışmalarımızın sonucunda aldığımız 'V-Safe Belgesi'de doğru yolda ilerlediğimizi bize bir kez daha gösterdi. Pandemi kapsamında aldığımız önlemlere aynı hassasiyetle devam edeceğiz. Birçok kurum ve kuruluş için emsal teşkil edecek çalışmalara imza atmayı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2020, 22:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul