THY’DEN GEORGE CLOONEY AÇIKLAMASI! İDDİALAR NET BİR DİLLE YALANLANDI

THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, Sözcü Gazetesi'nde yer alan George Clooney haberlerine ilişkin açıklama yaptı. Aycı, iddiaları net bir dille yalanladı.

THY’DEN GEORGE CLOONEY AÇIKLAMASI! İDDİALAR NET BİR DİLLE YALANLANDI

Hollywood yıldızı George Clooney, aralık ayının başlarında İngiliz The Guardian gazetesine verdiği röportajda, 'ülkenin rejimi ve insan haklarına bakışı yüzünden' 35 milyon dolarlık bir anlaşmayı reddettiğini açıklamıştı. Günler sonra Sözcü Gazetesi tarafından Clooney'in reddettiği reklam filminin THY olduğu iddia edildi. İddia, THY tarafından yalanlandı.

İDDİALAR NET BİR DİLLE YALANLANDI

İddialar üzerine bir açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, “Kendisine gerçekten şahsi olarak hayranlık duyarım ama hiçbir şekilde reklamımızda oynatalım diye girişimimiz yok olmadı" dedi.

“TEKLİFİMİZ OLMADI”

İddialar üzerine bir açıklama yapan THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, “George Clooney severim, çok iyi bir oyuncudur, çok iyi filmleri vardır. Kendisine gerçekten şahsi olarak hayranlık duyarım ama hiçbir şekilde George Clooney reklamımızda oynatalım diye girişimimiz yok olmadı da. Konuşulan astronomik ücretler zaten dünyadaki bu tür yapılan anlaşmalara aykırı. Biz Türk Hava Yolları olarak dünyada birçok önemli reklam yıldızı veya önemli yüzle anlaşmaları olan, uluslararası reklamlar konusunda ödüller almış bir şirketiz. Bizim gibi şirketler sektör rayiçleri üzerinde bir anlaşma yapmayız. George Clooney ismiyle resmi olarak hiç ilgilenmedik hiçbir böyle teklifimiz olmadı" diye konuştu.

Kaynak: HABER7.COM

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2021, 19:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1