TİM BAŞKANI GÜLLE: 2021’DE İHRACATÇI FİRMA SAYILARININ AYLIK ORTALAMASI BİN 700’LERE ULAŞTI

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) her yıl organize ettiği TİM Delegeler Buluşması'nda konuşan TİM Başkanı Gülle, “Görevi devraldığımızdan beri ihracatın tabana yayılmasını kendimize vazife edindik. Bu kapsamda ‘TİM KOBİ İhracat Seferberliği Eğitim Programlar

TİM BAŞKANI GÜLLE: 2021’DE İHRACATÇI FİRMA SAYILARININ AYLIK ORTALAMASI BİN 700’LERE ULAŞTI

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından geleneksel hale getirilen TİM Delegeler Buluşması, 1-3 Ekim tarihlerinde Antalya Belek'te gerçekleştirildi. Alanında uzman isimlerin katıldığı söyleşi ve panellerin düzenlendiği, yoğun katılımın olduğu buluşmada; farklı bölgelerdeki delegeler ile TİM Yönetim Kurulu Üyelerinin de aralarında bulunduğu 600'ü aşkın ihracatçı, TİM Başkanı İsmail Gülle'nin ev sahipliğinde bir araya geldi.

Buluşmada; alanında önemli isimlerle iki gün boyunca ekonomi, 300 milyar dolarlık ihracat hedefi, teknoloji, küresel ticaret, dünyadaki gelişmeler, sağlık ve yaşam konuşuldu.

Gülle, TİM'in faaliyetleriyle ilgili delegelere sunum yaptı. Çekilen aile fotoğrafının ardından yaptığı konuşmada, TİM ailesinin birlikteliğinin önemini vurgulayan İsmail Gülle, delegelerin ihracata yaptığı önemli katkıya ve ihracatta yakalanan başarıya dikkat çekti.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2021, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1