TRUMP MI BİDEN MI? KÜRESEL PİYASALAR ABD'DEKİ SEÇİM SONUCUNA KİLİTLENDİ!

ABD'de 59. başkanlık seçimlerinde resmi olmayan verilere göre, Cumhuriyetçi aday Donald Trump 125, Demokrat aday Joe Biden 209 delegeye ulaşsa da bazı kritik bölgelerde Trump'ın önde olması sonucun çok farklı olabileceğine işaret ediyor. ABD'de 59. başkanlık seçimlerinde resmi o

TRUMP MI BİDEN MI? KÜRESEL PİYASALAR ABD'DEKİ SEÇİM SONUCUNA KİLİTLENDİ!

ABD'de 59. başkanlık seçimlerinde resmi olmayan verilere göre, Cumhuriyetçi aday Donald Trump 213, Demokrat aday Joe Biden 224 delegeye ulaşsa da bazı kritik bölgelerde Trump'ın önde olması sonucun çok farklı olabileceğine işaret ediyor.

Kaynak: The Guardian Saat: 09:30

Borsa İstanbul’da günlük-haftalık yabancı payları 04/11/2020 Borsa İstanbul’da günün öne çıkan şirket haberleri ve tavsiyeleri 04/11/2020

Analistler, son verilere göre, Trump'ın kritik olarak nitelendirilen Florida ve Ohio eyaletini kazanması sonrası, tahminlerin Trump lehine döndüğü belirterek, bununla birlikte mektupla kullanılan oyların çokluğu nedeniyle kesin sonuçların alınmasının zaman alabileceğini ifade etti.

Dün pay piyasaları, seçimin gündemden kalkacağına yönelik fiyatlamaların etkisiyle güçlü bir şekilde pozitif seyrederken, bunda seçim sonrası tekrar gündeme gelecek teşvik beklentilerinin ağır bastığı tahmin ediliyor.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2020, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1