TÜRK HAVA YOLLARI'NDAN DEV KAMPANYA: YÜZDE 40 İNDİRİMLİ UÇUŞLAR!

Türk Hava Yolları (THY) yaklaşan güzel günlerde dünyayı yeniden keşfetmek isteyen misafirleri için yüzde 40 indirim kampanyası başlatıyor. THY'den yapılan açıklamada, 'Ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanacak yolcular dünyanın en güzel şehirlerini Türk Hava Yolları&ap

TÜRK HAVA YOLLARI'NDAN DEV KAMPANYA: YÜZDE 40 İNDİRİMLİ UÇUŞLAR!

THY'den yapılan açıklamada, "Ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanacak yolcular dünyanın en güzel şehirlerini Türk Hava Yolları'nın uygun fiyatları, esnek biletleme seçenekleri ve güvenli seyahat standartları ile keşfedecek.

"YÜZDE 40 İNDİRİMLİ UÇMA AYRICALIĞI ELDE EDECEKLER"

Bayrak taşıyıcı havayolunun yurtdışı uçuşlarında* ve tüm bilet tiplerinde geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyen yolcular 13 - 15 Ocak tarihleri arasında satın alacakları biletler ile 1 Nisan - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında yüzde 40 indirimli uçma ayrıcalığı elde edecekler" denildi.

ÜCRETSİZ DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKI

Türk Hava Yolları yolcuları kampanya kapsamında satın alacakları biletlerin tarihinde ücretsiz değişiklik yapma hakkına da sahip olacaklar, iptal ya da iade durumunda ise ücret sınıfı kuralları geçerli olacak.

* Ercan Havalimanı ve Çin anakarası (Pekin, Şangay, Guangzhou ve Xi'an) varışlı/çıkışlı noktalar kampanya kapsamında değildir.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2021, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1