Burhaniye’de Cumhuriyet Mahallesinde pazar yeri ve düğün salonu tamam

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Cumhuriyet Mahallesinde Belediye tarafından başlatılan kapalı pazaryeri ve düğün salonu yapımında sona gelindi. İlçenin en büyük mahallelerinden biri olan Cumhuriyet Mahallesi pazaryeri ve düğün salonuna...

Burhaniye’de Cumhuriyet Mahallesinde pazar yeri ve düğün salonu tamam

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Cumhuriyet Mahallesinde Belediye tarafından başlatılan kapalı pazaryeri ve düğün salonu yapımında sona gelindi. İlçenin en büyük mahallelerinden biri olan Cumhuriyet Mahallesi pazaryeri ve düğün salonuna kavuşuyor.

13 Mart 2017’de temeli atılan toplam bin 35 metrekare inşaat alnına sahip Cumhuriyet Mahallesi Düğün Salonu ve Pazaryeri en kısa zamanda hizmete hazır olacak. Belediye Başkanı Necdet Uysal “Seçimler öncesinde verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu pazar yeri ve düğün salonu Cumhuriyet Mahallemizin yanı sıra Hürriyet Mahallemize de büyük ölçüde hizmet verecektir. Bina da birkaç ufak tefek yapılması gereken ince işlerinin dışında başka bir iş kalmadı. İnşallah en yakın zamanda açılışını yapacağız. Bütün iyi niyet ve gayretimizle 3 yıldır şehrimize hizmet etmeye çalışıyoruz. Gerçekleştirme imkânı bulduğumuz hizmetlerin yanı sıra çizimleri tamamlanmış projeleri sıra ile hizmetinize sunmaya gayret ediyoruz. İnşallah, önümüzdeki günlerde yine böyle birçok hizmeti halkımıza sunma gayreti içinde olacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı