Dufy Erkek Gömlek Trendleri

Erkek giyimde kombinelerde çok sık kullanılan gömleklerin pek çok model ve rengi bulunmaktadır.

https://www.dufy.com.tr/Uploads/EditorUploads/sol-1.jpg
Dufy Erkek Gömlek Trendleri

Her sene değişen moda trendleri erkek gömlek modellerini de etkilemekte ve her sene yeni modeller ortaya çıkmaktadır. Erkek gömleklerinin uzun kollu olanlarının yanı sıra kısa kollu olan modelleri de mevcuttur. Alırken, seçim yaparken kendi tarzınıza ve giyeceğiniz yere uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Erkek gömlek modelleri

Erkek gömlek modelleri arasında tek renk, sade ve şık modeller bulunduğu gibi birden fazla rengin kullanıldığı daha renkli gömlek modelleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda erkek gömlekleri genel olarak klasik ve spor kesim, klasik ve spor model olarak ikiye ayrılmaktadır. Klasik model erkek gömlekler daha çok özel günlerde takım elbise içine giyilen modeller olmaktadır. Spor model gömlekler ise daha çok kot pantolon, keten pantolon ve şortlar ile kombine edilmektedir.

Bu sene özellikle kare desen gömlekler ve çizgili gömlek modeller ön plandadır. Aynı zamanda baskılı gömleklerde yine sezonun trendleri arasında gösterilmektedir. Erkek gömlek modellerinde bu sezon Dufy.com.tr sitesinde daha çok turkuaz, krem, mavi, beyaz, mavi ve tonları, lacivert, bordo, gri, siyah ön plandadır.

Erkek gömlek modeli seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Kombinelerinize eşlik eden en önemli parça olan gömleği seçerken oldukça hassas olmalısınız. Doğru pantolon ile yanlış gömleği kombine ederek hem pantolonu hem gömleği heba edebilirsiniz. Bunun için klasik pantolon üstüne klasik gömlek, spor pantolon üstüne spor gömlek tercih ederek işe başlamalısınız. Model seçiminde ise yılın trendlerine göz gezdirmeli ve kendi beden yapınıza, zevkinize uygun seçimler yapmalısınız. Gömlek seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de gömleğin kalitesidir. Kalitesiz ve ucuza aldığınız gömlek daha ilk günden kendini belli ederken ilk yıkamadan sonra kendini iyice salacaktır. Bunun için kaliteli malzeme ile üretilmiş, kaliteli gömlekleri tercih etmelisiniz. Erkek gömlek seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise renk uyumudur. Pantolon, gömlek ve diğer aksesuarlar hem model hem de renk olarak uyum ve bütünlük içinde olmalıdır.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı