Gaziantep'te, Çiçek Karnavalı

Birbirinden keyifli etkinlikler ve zengin alışveriş seçenekleriyle bölgenin yaşam alanı olan Sanko Park Alışveriş Merkezi, Çiçek Karnavalı ile şehre renk katıyor. 


Sanko Park Alışveriş Merkezi, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi işbirliğinde vatandaşlar masal parkta çiçek ekerek şehre rengarenk görünüm kazandırdı. 15 Nisan15 Mayıs tarihleri arasında Sanko Park’a gelen ziyaretçiler, çiçeklerle donatılıyor. Alışveriş merkezinde birbirinden renkli aktivitelere katılarak keyifli zaman geçirecek. Ziyaretçiler rengarenk fotoğraf çekim alanlarında anı yakalıyor.
Sanko Park Alışveriş Merkezi, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi işbirliği ile gerçekleştireceği Çiçek karnavalı etkinlikler ile bambaşka bir eğlenceyi deneyimleme fırsatı sunuyor. Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Daire Başkanlığı çocuklar için çiçek inceleme atölyesinden, doğanın sesi korosuna, ekolojik film gösterimine kadar birbirinden renkli atölyeleri Sanko Park’ta halkla buluşturuyor. Şehirde AVM ziyaretçileri belediye organizasyonu ile çiçek ekerek, yaşattığı bahar coşkusuna vatandaşlarda ortak oldu. Masal park’ta vatandaşlar ve öğrenciler organizasyon kapsamında parka çiçek ekerek, parkın rengarenk görülmesini sağladı.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul